1. Regulamin obowiązuje wszystkich gości przebywających na terenie budynku.
 2. Doba hotelowa rozpoczyna się od godz. 14.00 i kończy o godz. 10.00 w dniu wyjazdu. Ewentualne wcześniejsze przyjazdy czy późniejsze wyjazdy proszę ustalać osobiście.
 3. Warunkiem pełnej rezerwacji  jest wpłacenie zadatku w wysokości 30 % wartości pobytu w terminie do 5 dni od czasu zgłoszenia rezerwacji mailowo lub telefonicznie. W przypadku braku wpłaty zaliczki rezerwację uznajemy za nieważną.
 4. Resztę płatności należy dokonać w dniu przyjazdu podczas meldunku. W momencie odwołania rezerwacji nie później niż 10 dni przed planowanym przyjazdem zaliczka jest do wykorzystania w ustalonym dostępnym terminie, w przeciwnym razie przepada.
 5. Właściciel budynku nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione pojazdy ani znajdujące się w nich kosztowności.
 6. Cisza nocna obowiązuje od godziny 22.00 do 6:30 rano.
 7. W budynku zabrania się palenia papierosów. Prosimy o korzystanie z popielniczek znajdujących się na balkonach.  Naruszając zakaz, należy liczyć się z kosztami nie mniejszymi niż 500 zł (dodatkowe pranie firan, zasłon, chodniczków, materacy, przestój pokoju związany z dodatkowymi pracami).
 8. Właściciel nie ponosi odpowiedzialności w związku z pozostawieniem dzieci bez opieki
 9. Właściciel nie odpowiada za niedogodności wynikające z dostaw prądu czy wody.
 10. Bardzo prosimy o czystość i porządek w pokojach. Za spowodowane uszkodzenia lub zniszczenia odpowiada sprawca.
 11. W przypadku naruszenia postanowień regulaminu właściciel może odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która je narusza. Osoba taka traci wpłacone wartości, pokrywa ewentualne straty wyrządzone na terenie budynku i opuszcza obiekt.
 12. Uiszczenie zadatku oraz opłaty za pobyt jest równoważne z zapoznaniem się i akceptacją Regulaminu